Prowadząc działalność gospodarcza spotykamy się z wieloma problemami zależnymi i całkowicie niezależnymi od nas. Szybkie zmiany trendów rynkowych, wahania kursów walut, agresywne działania konkurencji, ciągła walka z kosztami, problemy z dłużnikami całkowicie pochłaniają cały nasz czas i energię.
Do tego wszystkiego musimy niestety dodać obowiązek rozrachunków publiczno-prawnych. Nieustanne zmiany przepisów podatkowych, zasad ubezpieczeń społecznych, prawa pracy i wielu, wielu innych aktów prawnych wymagają od nas dużego zaangażowania czasu i środków na zakup fachowej prasy i literatury, oprogramowania, udział w szkoleniach i ciągłe śledzenie tych zmian. Jednak fiskus zawsze okaże się szybszy i sprytniejszy.
Współpraca z firmą wyspecjalizowaną w obsłudze finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych pozwoli Państwu zaoszczędzić wiele czasu, pieniędzy i nerwów oraz zapewnić sobie bezpieczeństwo w zakresie kontaktów z urzędem skarbowym i ZUS-em. Dzięki tej współpracy możecie Państwo skupić swoje zasoby i środki finansowe na tych obszarach, w których osiągacie Państwo przewagę nad konkurencją.

Zalety współpracy z biurem rachunkowym można streścić w kilku podstawowych punktach:
- biuro nie choruje,
- biuro nie chodzi na urlopy,
- biuro nie poszukuje lepiej płatnej pracy,
- biuro ponosi pełną odpowiedzialność za swoją działalność,
- biuro na bieżąco śledzi wszystkie zmiany w przepisach,
- biuro bierze udział w kosztownych szkoleniach, czyta prasę i literaturę fachową,
- biuro ma dużo większe doświadczenie w kontaktach z urzędami skarbowymi i organami kontroli skarbowej,
- biuro jest zdecydowanie tańsze niż własny dział księgowości.

© Kancelaria Finansowo - Księgowa "KILJAŃCZYK" || Projekt i wykonanie: Anna Kiljańczyk